Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fájhat gyökérkezelt fog?

Tyria kérdése:

Miért fájhat gyökérkezelt fog?

Figyelt kérdés
Az egyik metszőfogam gyökérkezelve volt 2 éve. Eddig semmi baj nem volt vele, de mostanában elkezdett egy kissé mozogni és fájni (nem nagyon, de idegesítő és zavaró). Péntek este óta fáj, így még nem tudtam orvoshoz menni...

2013. nov. 10. 03:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj, azt elfelejtettem, hogy nyáron is volt ilyen :/ akkor is bementen a fogászatra és annyival elpateroltak, hogy gyökérkezel és semmi baja sincs ... Ezt elsőre mondták, utána megígérte, hogy csinál röntgent, azóta voltam még 2szer és még és még mindig semmi....
2013. nov. 10. 04:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy újra begyulladt csináltass röntgent az majd kimutatja.
2013. nov. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kell egy röntgen, ha mozog is, akkor lehet, hogy húzni kell.
2013. nov. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jól palira vesz az az sztk s fogorvos a leírtak alapján látom. rosszul szedte ki az ideget az egyszer biztos, ha lehet egy maszek fogorvost vagy szájsebészt keres nemtudom ha mozog mütétel visszatudják a rekni a fogat meg idegkezelni kell mindenképp ha megoldható a mozgásra a mütét ha nem akkor sajnos kifogják huzni nagy mákod van de azért sok szerencsét.
2013. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!