Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha feltételezzük, hogy a pénz...

Ha feltételezzük, hogy a pénz nem számít, akkor érdemes kihúzatni az összes fogat és implantátumokra rögzíthető koronát csináltatni?

Figyelt kérdés
Ebben az esetben fogak nélkül kellene élnem addig a fél évig, amíg nem terhelhető az implant? Vagy lehet ideiglenes műfogsort csináltatni?
2013. nov. 15. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ja. És érdemes lenne a májad is réz szűrőbetétre cserélni, és a szíved is olajpumpára.
2013. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerencsémre a májam és a szívem jól működik, míg a fogaim már csak amalgámból állnak nagyrészt.
2013. nov. 15. 23:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Az mérgező.
2013. nov. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy fogorvosnak kellene inkább felvetni, mert ő látja a fogaid állapotát.

Én azt mondom, ami mű, az sosem lehet olyan jó, mint az eredeti. De van az az állapot, amikor már nem lehet tovább halogatni az ilyesmit.

2013. nov. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az implantátum sem biztos, hogy tartósabb lesz, sajnos. Sokaknak begyullad, időnként ki kell szedni, újat betenni. annyit olvastam már a témáról, hogy én inkább a kivehető mellett döntöttem.
2013. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!