Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt olyan személy, aki...

Van itt olyan személy, aki milliós összeget költött a fogaira?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek most van folyamatban egy magánklinikán. Ha kész lesz teljesen meghaladja az egymilliót az ár. Beültetett implantátumokkal stb... De, hogy honnan a szarból szedte rá a lóvét ne kérdezzétek...
2013. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt.


[link]

2013. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mire végzek,millió körül lesz... (ha lesz rá annyi pénzem,nem fél év mire meglesz)

Az első 4-re korona,több tömés,húzás,300ezernél járok.

De kellene 3 implantátum is,és azokkal híd,kb félmillió,plussz a járulékos költségek.

De rengeteg pénz ez,így apránként készülget.

2013. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Idén nekem 600ezerbe került, a gyerekkel és párommal együtt 750ezret költöttünk fogászatra. De én tavaly is költöttem, sőt szinte minden évben. Mostanra sikerült kikezelni a fogágy gyulladásomat teljesen és hidam+kivehető pótlásom lett. Szóval még csak nem is implant. Most arra van remény így, hogy jövőre talán nem kell költenem nagyobb összeget erre. Hát nyaralni nem mentünk, telelni meg nem is szoktunk. Na de legalább szép a mosolyom, csak már nem is tudom min mosolyogjak ezek után.
2013. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én eddig fél milliót költöttem rá, de még 900ezer forintnyi javítgatás vár rám, úgyhogy másfél millió körül lesz ha kész lesz.
2013. dec. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!