Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek gyökérkezelés...

Szerintetek gyökérkezelés után miért fáj még mindig a fogam? Ha megnyomom az arcomat azon a részen fáj! Be van tömve csak egy kis lyukat tett a tömésre! és lehet enni rajta már?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem,kis lyukat tett a tömött fogadna?Próbatömésed van akkor valószínűleg de ilyet még nem hallottam hogy lyukat is tesznek rá.Az arcod az érzéstelenítő miatt fáj,a az elmúlik.Akkor lehet rajta enni ha kimegy a zsibbadás.
2013. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
reggel 10órakor kaptam a zsibbasztót!délután fél3ig zsibbadtam,de még most is érzékeny!először gyógyszeres tömés volt benne,aztán kaptam egy végleges tömést,de az idegek nem lettek kiszedve,és csak egy pici lyukat tett a tömésre!
2013. nov. 29. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Na ezt már én sem értem! Nem szedte ki a az ideget,de végleges tömést tett bele lyukkal???
2013. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek kiszedve az idegek akkor nem gyökérkezelésben részesültél,és még mindig nem értem ezt az egészet.

Nálunk egy gyökérkezelés így folyik:

-kifúrja

-savas ecsetelővel kifertőtleníti

-aztán kiszedi az idegeket

-műszerrel megmérik van e rejtett idegszál(egy pici kampót akasztanak a szájszélbe a műszer meg kimutatja hogy ingerlésre van e jel)

-megint fertőtlenítés

-tömés ami először gyógyszeres(próbatömés)

-pár nap múlva a végleges tömés ami után már nem fájhat mivel kivannak szedve az idegek

ennyi,ezért nem értem nálad akkor mit csináltak

2013. nov. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!