Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a folyamata, mennyi időt...

Gabica44 kérdése:

Mi a folyamata, mennyi időt vesz igényben, hogyan tudom megszokni egy kivehetős, szájpadlásos műanyag fogsort?

Figyelt kérdés
Aki mostanában csináltatott,legyen szíves leírni pozitív, negatív tapasztalatát! Orvosom már van, Csak szeretném tudni, mire készüljek fel4 Köszönöm előre is!
2013. dec. 1. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én részlegest csináltattam, tehát csak hátsó fogak, de szájpadlásos, hagyomásnyos drótos. Pénteken múlt egy hete. Már teljesen megszoktam. Első két nap fejfájás, hányinger, 5 napig nyáladzás volt. Amikor az első próba volt, megszólalni sem tudtam és akkor azt mondtam magamban, hogy én ezt tuti nem fogom hordani. Borzasztó furcsa volt és tényleg nem tudtam beszélni! Ami segített, hogy olyan ételeket ettem, amit nagyon szeretek, nutellás abonett, gesztenyepüré, palacsinta, sütik, stb. :) Éjszakára is bent hagytam. Egyszer vissza kellett mennem csiszoltatni belőle, mert két helyen nyomott, de egy mozdulattal megcsinálta a doki. Teljesen jó, kényelmes, tudok rágni, nekem a melltartót sokkal nehezebb hordanom, mint ezt. Viszont alulra rugalmas fémnélküli fogsort kértem, ami már fájdalmasabb és annak még folyamatban van a megszokása, nem sikerült megkedvelnem. Nehéz kivenni és betenni, ellentétben a felsővel és mindenhol fáj.
2013. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZOD , EZ IS SEGÍTETT, MIVEL GYŰJTÖM AZ INFÓKAT: MIRE KÉSZÜLJEK, MIRE SZÁMÍTSAK.... :) BÁR A DOKIM IS MONDTA: AZ ALSÓ SORRAL LESZ EGY KIS GONDOM, DE PSZICHÉSEN IS FELKÉSZÍTETT. TUDOM, EZ SZEMÉLYISÉG, ÍNY, ÉS TECHNIKUS FÜGGŐ...!
2013. dec. 4. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!