Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tiszaujváros Miskolc környékén...

Tiszaujváros Miskolc környékén szeretnék jó hírű fogorvost keresni! Kit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Tiszaújvárosban Dr. Kovács Ágnes. :)
2013. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Miskolcon Dr. Mislay Mária. A Vologda városrésznél rendel, nagyon kedves, korrekt, a vizitekért nem kell fizetni (tehát amikor csak megnézi hogy minden oké-e, de nem csinál semmit), és a beavatkozásokra (tömés, pótlás) is egy év garancia van (tehát ha egy éven belül tönkremegy amit csinált, akkor megcsinálja újra ingyen). Én nagyon szeretem, az egész családunk hozzá jár, de összesen szerintem nem hagytunk még ott 20 ezernél többet, pedig volt tömés, letört fogdarab, fogkő egy jó pár év alatt. csak javasolni tudom. :)
2014. jan. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a párom édesanyját ajánlanám,Almásiné Dr.Kovács Ágnesnek hívják,Tiszaújvárosban van magánrendelője.
2014. jún. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2-es vagyok. Miskolcon még ifj. Wopera Lászlót is tudom ajánlani, a Villanyrendőrnél rendel. :)
2014. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!