Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy még kinőnek a bölcsességfogaim, vagy én már így maradok?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok, és még mindig nem kezdett el nőni egyik bölcsességfogam sem. A szüleimnek és a testvéremnek 2-3 kinőtt a húszas éveikben. Ismertek olyat, akinek ennél később bújt ki?

2013. dec. 2. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Röntgen megmondja. Nekem alul nem nőttek ki. Mint kiderült, teljesen kifejlődtek, csakhogy vízszintesen fekszenek a csontban. :S
2013. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszerre jött ki mind a 4. Akkor 21 éves voltam. De mivel 21 éves koromig volt még 2 tejfogam :D azt ki kellett húzatni, onnan tudtuk hogy nem volt gyökere és romlott volt nagyon. Amiatt nem húzta ki hogy ha nő a bölcsesség fogam addigra előre tolja a fogsorom és kelleni fog a 2 fog helye. Így is lett. Én 30 foggal élek mert több nem nőtt ki.

2 nagyörlő (alsó sor) fogam sosem nőtt ki. Alul nem lett szűkös a hely. Felül minden fogam meg van de mégis jóval ritkábban állnak mint alul, pedig többen vannak.

2013. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
örülj neki
2013. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ugyanúgy vagyok,mint az első.

nekem is alul mindkettő ott van (röntgenből látni) ,de vízszintesen, úgyhogy,ha ezek beindulnak mehetek szétszedetni az alsó állkapcsom ..... remélem nem akar majd soha kijönni

Nekem pl a fogorvosom is azt mondta,ameddig nem okoz gondot,ne menjek megműttetni,mert lehet ki se fognak jönn soha!

Bárcsak így lenne!!

2014. jan. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!