Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Cirkónium korona, hol csinálta...

Cirkónium korona, hol csináltassam?

Figyelt kérdés

Ha esetleg valakinek vannak tapasztalatai, igazából 3 fogászatot néztem:

Budapest Dental

Móricz Dental

MindentMent Fogászat


Valakinek valamilyen tapasztalata a felsoroltak közül? El lehet egyáltalán ezt rontani? Van különbség pótlás és pótlás közt?



2013. dec. 2. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy Cad-cam technológiával készítenék, és az nagyon pontos! :) Láttam, hogy szkenneltek be egy molárist :)
2013. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted lényegében mind1 melyikhez megyek? Mivel akkor szerintem a MindentMent-et fogom választani, mivel karácsonyi akció van náluk, és azért nem mind1 az ár sem!
2013. dec. 3. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el, lásd meg milyen a légkör, az orvosok. Szerintem nyugodtan érdeklődhetsz, hogy melyik fogtechnikával dolgoznak együtt. Mert a koronát nem a fogorvos fogja elkészíteni. :)
2013. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia én is most csináltatok cirkon koronát, hidat. Ha érdekel megírom neked, kinél , hol, mennyiért stb.

De egyébként szerintem mindegy hol csináltatod, számítógépes technológiával készítik, úgyhogy precíz így is úgy is.

2013. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Már bejelentkeztem én is utolsóhoz, aztán majd kiderül, jókat olvastam róla, és most karácsonyi akció is van, úgyhogy bízom a sikerben.
2013. dec. 11. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!