Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezekre a fogakra is használ a...

Ezekre a fogakra is használ a fogszabályzó? Szerintetek fogszabi vagy inkább korona? Mivel csináltassam meg?

Figyelt kérdés

[url= [link]

Meg 20 év alatti vagyok. Azt mondják korai a korona, de félek, h a fogszabi után visszaállnak a fogaim. Mit tegyek?


2009. aug. 18. 12:29
 1/5 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2009. aug. 18. 12:29
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem értem miért nem látható.
2009. aug. 18. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:

én megtudtam nyitni: [link]


nekem durvább volt, nagyon szépen megcsinálták. nem állnak vissza utána elvileg, hiszen miután beállították egyenesre, még sokáig úgy tartják, aztánmeg elvileg éjszakait kap az ember, amit még viselni kell, ez is garantálja hogy nem csúsznak vissza. vállald be fogszabit, hidd el,nagyon megéri.

2009. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen fogszabi. Koronán ne most majd csak idős korodban gondolj amikor nem lesznek. Amúgy szerintem ezt "simán" összerakja a fogszabi. Nekem is kb ilyen volt 2 évig hordtam és szép egyenes:)
2009. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek. Akkr fogszabályzom lesz, de úgy félek tőle.:S
2009. aug. 18. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!