Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rossz szájízt érzek, szinte...

Rossz szájízt érzek, szinte mindig. Le sem lehet írni, hogy milyen. Folyamatosan iszok, úgy érzem mintha ki lennék száradva (sokszor ki is vagyok). Tudnátok megoldást?

Figyelt kérdés
Folyamatosan attól félek, hogy szájszagom van (régen volt, de akkor volt pár rossz fogam). Az imént megnyaltam a tenyeremet, semmit nem érzek, de a szájszárazságot és a szájízt igen. (régen éreztem, bár a nap későbbi szakaszában is megismétlem ezt a dolgot). Mondtam szüleimnek is, hogy esküdjenek meg, hogy az igazat mondják. Azt mondták nincs. Mitől lehet ez?

2013. dec. 5. 08:22
 1/2 automatakoktel ***** válasza:
Szájízre kipróbálnám a higított h202 vel való szájöblögetést. Illetve nekem már bevált, hogy reggel (vagy végülis akármikor) hidegen sajtolt napraforgóolajat öblögetsz a szádban, de vagy 10 percig, utána kiköpöd. Az olaj valamiért kioldja magábaveszi a nemodavaló dolgokat, és utána sokkal jobb érzés tud lenni.
2013. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy véletlenül cukorbeteg?

Annak tünete az aceton jellegű szájszag és szomjúság.

2014. febr. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!