Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után mennyi idő...

Foghúzás után mennyi idő alatt jön helyre a fog helye, mikor "forr" be teljesen?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy van ott egy lyuk és nem fáj meg semmi de ott van a lyuk foghúzás után a véralvadékot sikerült ki innom az az oda ment a folyadék és kimosodott mi a teendő ilyenkor? Össze fog még az forrni ? :o Lassan 3 hetes a dolog ... :( De fájni nem fáj csak mindenféle kaja oda be megy! :(
2013. dec. 5. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
1 hónap
2013. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi! Akkor nem marad ott az a lyuk végleg? Szomszéd azt mondta végleg ott marad és 200 ezer ft é fel kelltöltetni van ismerőse stb.. Fogtechnikus...


Tehát akkor nem kell félejk hogy úgy marad köszönöm előre is!


Annyi pénzem meg nincs. :(

2013. dec. 5. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Kell egy pár hét neki, én is megijedtem amikor még a második héten is ott volt egy kis lyuk... aztán kb másfél hónap múlva teljesen rendbe jött az ínyem, és nem volt kellemetlen utána végre, hogy a kaja bent marad. de csak az alsó fogamnál volt ez , egy felsőt is húztak de az nagyon gyorsan rendbe jött, úgyhogy ne aggódj :)
2013. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Karácsony körül már jó lesz-
2013. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

rendben köszi nektek! :)

Igen képzeljétek a jobb felső bal felső 8 ast bölcsi fogat kihuzták de már régebben és az teljesen be dort észre sem vettem..


Itt meg bal alsó 6 os hát jah köszönöm ! :)))

2013. dec. 7. 02:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!