Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felvan dagadva arom és ma...

Felvan dagadva arom és ma kihúzták a fogam. Még mindig vérzik de ha eláll a vérzés és sebes lesz a fog helye, akkor a genny hol tud kijönni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
ha jól értem be volt gyulladva mikor húzták..na itt lesz elb*szva.gyulladt fogat nem szabadott volna.jegeld,vagy tegyél rá mirelit zöldséget hogy lehúzza a gyulladást.és nem ártana gyulladáscsökkentőt sem szedned.a többire nem tudok választ adni
2013. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a gyökere úgy nőtt hogy nemtudta volna gyökérkezelni és a genny nem tudod sehogy sem kijönni pedig fúrt a fogra lyukat még szerdán. Reggelre már a szemem környéke is bedagadt. Muszáj volt vagy a szájsebészeten jutottam volna ki.
2013. dec. 13. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem amikor gond volt a fogammal, a doki rakott bele egy tű félét ilyen cső szerű volt amiből kitudott folyni a genny. 3 napig volt benne, és nálam muszáj volt kihúzni mert egy baleset végett ketté tört az a fogam aminek az egyik fele picit fel is fúródott az ínyembe. De feldagadt, gyulladt fogat csak nagyon indokolt esetben szabad húzni.
2013. dec. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!