Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bal alsò fogam, azt...

Bal alsò fogam, azt hiszem az 5 ös, iszonyatosan fáj, és a fülemre is kihat, de az lehet hogy a bal karom ettől érzem gyengének?

Figyelt kérdés
Szenvedek a fogammal, és januàr elején megyek vissza a fogorvoshoz, de lehet elõbb kellene. Bàr nem ezt a fogam kezeli de most ez fàj.:( Valami jò praktika ellene? Szegfûszeg olaj mennyire hatàsos? És lehet, hogy a fogam miatt gyengült a bal karom?

2013. dec. 18. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Borsmenta teával öblögess (cukor nélkül!!) aztán le is nyelheted :) De előtte legyen a szádban sokáig. Szóval kb fél percig egy korty és érje a fájós fogadat!


Próbáld ki, hogy 1 teáskanál sót teszel langyos vízbe és fél percig öblögetsz vele folyamatosan, aztán kiköpöd. (ezt ne nyeld le, mert borzalmas :D)


Viszont minél előbb vissza kellene menned a dokihoz, mert ha éjszaka bedurran a fájós fogad és kisugároz mindenfele, akkor nagyon fogsz szenvedni. Persze remélem nem így lesz :) Amikor nekem fájt a fogam, akkor a fejem is fájt és furán éreztem magam. Megcsináltattam a fogaimat és utána jól lettem :) A beteg fog kisugározhat szerveidre, szóval ne halogasd! Ha fáj, akkor orvos!


Sok sikert!

2013. dec. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!