Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyatosan zsibbad a jobb...

Iszonyatosan zsibbad a jobb kezem, illetve a karom is reggelre. Nem egyszerű zsibbadás, hanem olyan, amitől már sikerül bőgni is, majd' szétrobban és borzasztóan fáj. Mit tegyek? 24 hetes km.

Figyelt kérdés
Már gondoltam arra is, hogy orvoshoz megyek, mert bírhatatlan. Éjjel sem tudok aludni, mert annyira fáj a kezem... :((((((((( Segítsetek, kérlek Benneteket! Megoldás létezik? Vagy ez is "csak" egy olyan tünet, amire azt mondják: meg kell szülni, és elmúlik??? :S
2011. máj. 1. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is zsibbadt,pár nap alatt majd elmúlik.Masszírozgasd.Mást nem tudsz csinálni.Nem tudom amúgy hogy mi lehet az oka.Talán magnéziumot kellene szedned.

2011. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is kb. akkor kezdődött, pontosabban +lábgörccsel! :(

Szedtem MagneB6-ot, de itt olvastam a Magnerot-ról.

Arra váltottam.

A kezem még mindig zsibbad, de lábgörcs azóta sem volt. A zsibbadásra még nem találtam megfelelő gyógymódot.


Nos, ha választani kell, akkor inkább a zsibbadás, mint a görcs.

2011. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor én ilyen állapotban voltam, napi 3x2 MagneB6-ot javasolt az orvos.
2011. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alagút szindrómának vannak ilyen tünetei. Terhesség alatt gyakran alakul ki.

[link]

Szerintem érdemes lenne megmutatni egy ideggyógyásznak, mert rosszabodhat, vagy szülés után tényleg elmúlik.

2011. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Voltál cukor terhelésen?

Mert sajnos én terhességi cukros lettem:(és előtte nagyon zsibbadt a kezem ill. a középső 3 ujjam ugyan ezt éretem mint te,de amióta diétán vagyok teljesen elmúlt(voltam a cuki terhelés előtt egy csomó vizsgálaton minden oké volt a zsibbadáson kívül)Nem ijesztgetni akartalak csak ilyen is lehet a dolog mögött!

2011. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy írtatok, Lányok!

Most, délutánra annyira csillapodott a helyzet, hogy már csak finoman zsibbad 3 ujjam (3-4-5), ez már elviselhető, de még mindig kellemetlen...

Cukorterheléses vizsgálatra a jövő héten megyek, ínhüvelygyulladásom 10 évnyi zongorista múlt miatt mindig is volt, de az más, azt tudtam kezelni, zsibbadás nem volt "csak" pokoli fájdalom, de az évek során arra kialakult a technikám.

Most 250 mg-os Béres-féle magnézium+B6-ot szedek reggel eset, úgyhogy összesen csak a tablettával 500 mg Mg van bennem naponta, ami sokkal több, mint a 3*2-vel adagolt Magne B6, ami 360 mg lenne így.

Iszok Ca pezsgőtablettát is, azt olvastam, hogy az is segít...

Mindenesetre megyek dokihoz, nem szórakozok vele, mert ez a ma reggel komolyan rám ijesztett.

Ha még vannak tippek, érdeklődéssel várom, majd megírom a jövő héten, hogy mi lett a sztori vége...

Addig is köszönök Mindenkinek mindent!

2011. máj. 1. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!