Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Apukámnak az ínyén kb másfél...

Apukámnak az ínyén kb másfél hete hólyagszerű képződmény jött ki. Viszont nem fehéres színű, hanem élénk piros és nem is igazán fáj. Eléggé megijedtem. Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már 3. napja ecseteljük phlogosol nevű gyógyszertárban kapható oldattal, de nem akar eltűnni. . :( Valakinek volt már hasonló problémája? Szerintetek mit kellene használni, ami hatásos lenne?
2009. nov. 26. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt. Nincs a környékén rossz, vagy tömött foga? Mert lehet, hogy sipoly lesz...

20/L

2009. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]

ha ilyen akkor afta kb. 2 hét alatt magától elmúlik, ha ecsetelitek 5 napon belöl

de ha nem az elnézést........

2009. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a rossz, gyakorlatilag szétrohadt fogam mellett van az ínyemen. Azaz hogy volt. Szerencsére elmúlt. Először kinyomtam, és sötétvörös vér jött belőle. Inkább békén hagytam ezek után, és magától elmúlt. Persze fogorvoshoz kéne elmenni inkább, de rohadtul félek tőlük 28 éves létemre :-(
2009. nov. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy gennytasak?

mert az se fáj feltétlen.

ha megnyomjátok,akkor lehet érezni a genny jellegeztes ízét-szagát.Mindenképp fogorvoshoz menjen vele,mert ő tud segíteni,akármi is az.

2009. dec. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!