Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 20 éves vagyok és rendszeres...

20 éves vagyok és rendszeres szájápolás mellett sorra lyukadnak ki a fogaim. Fogselymezek is és egyszerűen lassan 2 hetente jelenik meg egy újabb fekete lyuk valamelyik fogamon. SOS lassan nem marad fogam mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Fogorvosnál voltam nem tud mit mondani csak a fogselymet :(
2013. dec. 26. 01:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Egyébként nem fogyasztok sok cukros,mesterséges ételt,sem üdítőket mivel a bőröm is elég rosszul reagál ezekre.. :D


Genetika-én 100-0

2013. dec. 28. 00:45
 12/12 anonim válasza:

[link]


Szia!Én ezt az oldalt találtam.Nézd meg ami szerinted fontos lehet.Én is jártam már így.Mostam a fogamat,meg minden,de több helyen is ellkezdett szuvasosdi a fogam.Ezeket úgy kezelte,hogy rákent valamit,és utána rakott rá egy kis tömítőanyagot.Azért,hogy a többi fogam ne legyen rossz,barázdazárást csinált.Hát,nem tudom mennyire segíthet,de ha eddig még nem próbáltad,akkor öblögess Listerin-nel.Sok mindenkinek látszatra szépek a fogai,pedig ha kinyitják a szájukat,akkor sok lyukas fog,és egyéb minden meglapul ott.Ne aggódj!Ha például,(nem tudom hogy van e partnered)az ismerkedésre gondolsz,tuti lesz valakid,aki a fogaid ellenére is szeret,és elfogad.De az a fontos,hogy az önbizalmad ne csökkenjen a nullára!Hidd el, lesz még neked szép mosolyod!:) Írj ha bármit is szeretnél,bármiről levelezni,igaz nem tudtam túl sokat segíteni.:)

2014. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!