Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rövid haj és fogszabályzó a...

Rövid haj és fogszabályzó a fiúk számára nagyon taszító?

Figyelt kérdés
Rovid (vallig ero) barna hajam van, és az mondtak,hogy rovid idore de kell fogszabályzó.. nagyon taszito szerintetek? Fiuk,lanyok valaszat egyarant varom, kort,nemet nem muszaj irni koszonom a valaszokat :). (bocsi hogy nem rritam vegig ekezetet )
2013. dec. 26. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
nem ezen fog múlni.
2013. dec. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sokat számít, h milyen az arcod, és h illik-e hozzá a rövid haj. De tényleg nem ezen fog múlni a dolog, ha csak egy rövid időre kell a fogszabályzó.
2013. dec. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki emiatt cikizne, azzal nem is érdemes foglalkozni. Szóval egy előnye legalább van, ezzel is szűrheted, hogy ki mennyire normális. Szerintem a fogszabályzó ma már divatos is, egyre többen hordják, nekem is van. De soha senki nem csúfolt miatta (lány vagyok), a barátom szerint még kifejezetten szexi is, ha egy lánynak van. Van fiú ismerősöm is, aki hordja. Szerintem tök jó. Inkább még irigyek is rá valahol az emberek, és úgy érzem. Mert egy kicsit másabb vagy mint ők.
2014. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha bubifrizurád van akkor kérjél sötét színt ha egész rövid akkor rózsaszínt mert azzal kiemeled a nõiességed
2014. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!