Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Iszonyatos fogfájás, mit...

Iszonyatos fogfájás, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nincs fogorvos egész héten, jobboldalt hátul az utolsó fogamra rádagadt az ínyem, iszonyúan fáj. Kipróbáltam a szegfűszeget, glycoseptet,jegelést, fájdalomcsillapítót... nagyon keveset használnak. Holnap szilveszter és nem szeretném kihagyni a bulit, de így hogy? Valaki segítsen mit csináljak? Nagyon fáj...
2013. dec. 30. 07:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ma menj el az ügyeletes fogászatra.
2013. dec. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A környéken nincs ügyelet :( a legközelebbi 60km-re van.. oda pedig nem tudok most eljutni :S
2013. dec. 30. 08:20
 3/12 anonim ***** válasza:
biztosan van egy ügyeletes fogászat valahol a környékeden, amúgy nem tudom milyen fájdalomcsillapítóval próbálkozol de cataflam alá ne add ha fogfájás.
2013. dec. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
annyira még nem is fáj, ha 60 km nem megy...
2013. dec. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ma munkanap van. Ha a körzeti fogorvos nem is dolgozik,valakinek a környéken lennie kell. Ne húzd a dolgot,mert ünnepekkor viszont csak Pesten van ügyelet!
2013. dec. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg nincs ügyelet a közelben. De igen fáj.. :) csak a kocsi nincs itthon, szomszédokat rokonokat kérdezem, senki nem visz el.. buszra meg nem szállok mivel már egy napja nem ettem és iszonyú hányingerem van.. tuti összeesnék vagy valami. Ezt pedig nem akarom..
2013. dec. 30. 08:31
 7/12 A kérdező kommentje:
Apranaxal próbálkoztam, most pedig az egyik ismerősöm megígérte hogy mivel bevinni nem tud Miskolcra, így hoz nekem flector port hát ha tud rajtam segíteni
2013. dec. 30. 08:33
 8/12 anonim ***** válasza:
fokhagymát tudom csak ajánlani:)
2013. dec. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nekem a Dolgit Max segített.

Ibuprofen tartalmú gyulladáscsökkentő,fájdalomcsillapító.

Vénynélküli,20 db-os,1200ft.

Jobbulást!

2013. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na akkor hozatok is olyat :) köszi szépen.

Amúgy most nézegettem, lement a dagadás, már kilátszik a fogam is, viszont van az ínyemen egy gennyes véres seb :S mi lehet ez ? Soha nem volt baja a fogaimnak, soha nem is fájt eddig.. így nem tudom mi lehet ez.

2013. dec. 30. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!