Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az ilyennel mit lehet csinálni...

Az ilyennel mit lehet csinálni? (bölcsességfog)

Figyelt kérdés

Kinőtt a bölcsességfogam felül, de az egyiknél valahogy úgy, hogy állandóan bökködi, "sértegeti", karcolgatja az arcom belső felét ott fent, és már tényleg fáj, csípve fáj.

Nemrég bújt ki.


Fog ez változni, vagy el kell menni fogorvoshoz? Mit tud vele az orvos csinálni?



2014. jan. 3. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
En elmennek vele orvoshoz. Eselyes, hogy ki kell huzni. De legalabb nem szenvedsz vele.
2014. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ki fogják húzni! de hosszú távon jobban jársz! Nekem jól nőtt, de még növöget, fáj is néha-néha (egyik nap nem, másnap már igen), én kihúzatnám, de a doki szerint az előtt lévők mivel tömöttek, jobb, ha meghagyjuk... pedig én kihúzatnám! Más problémát okoz neked?
2014. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én összeharaptam vele a szám egy ideig. Kb 1 hétig rossz volt, de már nem csinálom.
2014. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most érdekes, már nem fáj annyira. Akkor ezek szerint rendesen fog kinőni?
2014. jan. 3. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenfelekeppen orvos. Nalam kinött volna, de mar az elejen elkezdtem nyomni a többi fogam, igy a mütet utan meg fogszabalyzo is kellett. Szoval doki. :)

Elsö voltam.

2014. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, -második vagyok- , ha elmégy dokihoz, ő csinál röntgent (szinte biztos, de ha nem, mondd neki, hogy szeretnéd), abból lehet látni, hogy egyenesen nő, nyomja-e a többi fogat, jól fog-e kinőni! Nekem is onnan látták a fogak helyzetét.(nekem pl. azt is meg tudták mondani, hogy van egy olyan bölcsességfogam, amely valószínűleg sosem fog kibújni az ínyen felülre)
2014. jan. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!