Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A jobb alsó középső metszőfoga...

A jobb alsó középső metszőfogam és a jobb alsó oldalsó metszőfogam alján az ínyem elszíneződött, szürkés színű. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre, és most nagyon parázom azon, hogy esetleg valami komolyabb baja van az ínyemnek vagy a fogamnak. Szeretnék minél hamarabb elmenni fogorvoshoz, de a hosszúhétvége miatt elég soká lesz rá alkalmam. Remélem, hogy nem fogínysorvadás (úgy tudom, hogy az idősebb korban szokott jelentkezni, én pedig csak 21 éves vagyok), és nem fogom elveszíteni a fogaimat. Rendszeresen mosok fogok, nem dohányzom, cukoros italokat is csak ritkán iszom, nem eszem folyton édességeket. Mi lehet a probléma, miért szürke ott?

2013. márc. 30. 01:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos az ínysorvadás fiataloknál is gyakori..nem vagyok fogorvos de,szerintem fogköved van..azt meg pillanatok alatt leszedik...
2013. márc. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!