Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon szenvedek nyár óta az...

Nagyon szenvedek nyár óta az aftámtól?!

Figyelt kérdés
Nem múlik csak egyre több.A dokik hááát semmi..
2009. nov. 30. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
pedig nekem is a doki oldotta meg a problémát...kaptam különleges ecsetelőt és klion nevű gyógyszert. elmulasztotta.
2009. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi megvolt sőt telviran,decalis ,glicosept,cordosil,borax,tibetisó,és házi pálinka is..
2009. nov. 30. 19:28
 3/6 anonim válasza:
használj cserszömörcés szájvízet, minél gyakrabban.
2009. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az afta lehet vírusos eredetű is. A Telviran tudtommal vírusos, herpesz jellegű nyavalyákra van. Ha nem használ, de ha a fogaid átnézték, nincs éles széle, ami egy helyen bántaná, kezelve vannak, és ez Neked állandóan kiújul, valami gond lehet az immunrendszereddel is. Esetleg nem ártana valami általános immunerősítőt, kasvirág cseppet vagy ilyesmi kipróbálni.
2009. dec. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot teljes kivizsgálásom során semmit nem találtak egyébként nem hiszek már a gyógynövényekben sem a homeopátiában most decaris tablettán élek 12 hétig ezt egy prof irta a paradontologián ezegyébként féreg hajtó na ezt kapjátok kia szám beteg és a seggemet kezelik..
2009. dec. 4. 09:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Féreghajtó? Uramatyám. Hát kíváncsi vagyok..ha használ írd be okulásképpen ide:) (De kívánom, hogy valami már használjon, mert ez tényleg nagyon rossz lehet.)
2009. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!