Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jön a bölcsességfogam felül...

Jön a bölcsességfogam felül alul már kijött. Nagyon szenvedek:S Lidokain sprayt nem adnak ki recept nélkül régen volt itthon de elfogyott. Fogorvos ezért felírná?

Figyelt kérdés
Erős indokkal adják ki ezért kérdezem és ez nem éppen erős szerintem, de nagyon jól jönne.
2011. szept. 12. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél Dentinox krémet, azt recept nélkül adják. A babák kapják fogzásra, nekem is bölcsességfogra ajánlotta a patikus, és tényleg nagyon jó volt.
2011. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kipróbálom köszi:)
2011. szept. 12. 16:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Vettem dentinoxot eddig jó:)
2011. szept. 12. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne nevess ki, nem szivatásból írom de rágcsáld a fogkefédet.( mint a kisbabák a rágókát ) A fogorvosom ezt javasolta, mert így hamarabb ki tud jönni a bölcsességfog, tulajdonképpen rásegítesz a fognak a kibújásra. A fájdalmat nem csökkenti, csak rövidebb ideig tart.
2011. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig nem jön akkor fogorvos. Én is szenvedtem, ezért el kellett mennem, Dalacint kaptam a gyulladásra, pedig még ki sem bújt, Cataflam, aztán meg is vágták. Algoflex elég jó fogfájásra is nekem bejött. Érdekes, hogy én meg az alsóval szenvedtem...
2011. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fogmosáskor jó rágcsálni a fogkefét:) De amúgy a Dentinox nekem használt nem jött még ki a fogam de már nem érzem, hogy fájna. Lehet megint szünetet tart:/:)
2011. szept. 14. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!