Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ennek lehet bármiféle következ...

Ennek lehet bármiféle következménye? (többi lent)

Figyelt kérdés

Letört az egyik hátsó fogam, elmentem vele fogorvoshoz, de elég gyorsan begyulladt, és a doki azt mondta kell járnom gyökérkezelésre. Tegnap voltam a fogorvosnál, a fogam nem tudom mikor tört le nem vettem észre (gondolom épp rágóztam vagy ettem és lenyeltem vagy a rágóval kiköptem) csak most a napokba, hogy fáj. A fogorvos el is kezdte kezelni, injekciót kaptam és feldagadt az arcom jobb oldala, ahová kaptam. Ez a fogam gyulladásától van, vagy az injekciótól is lehet? Megkérdezte, van-e valamilyen gyógyszer allergiám, nem tudtam felelni ugyanis nem tudok róla. E mellett a lázam is felment, fájt a fejem, és néha hányinger is kinzott. Szerintem az injekciótól lehet mert előtte nem volt semmi panaszom, de azért irhatna valaki akivel volt már hasonló, vagy ért hozzá. Hétfőn megyek újra a fogorvoshoz. Ennek bármilyen következménye lehet addig?

16/F



2014. jan. 11. 11:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!