Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet bajom, vagy lehet...

Lehet bajom, vagy lehet bármiféle rossz következménye, ha ennyi rizst eszem?

Figyelt kérdés

Nem minden nap persze, de van hogy ebéd után (vagy ami ebédhez volt) főzök negyed kilo rizst (fehérrizs, tudom, a barnarizsben vannak értékesebb tápanyagok). Ebéd után ezt így magába vacsiig eleszegetem, nagyon nagyon szeretem, nem teszek hozzá semmit, csak maga a natur rizs.


Gondolom egy fogyózónak nem épp ideális, de jelenleg én még örülnék pár kilo plusznak, úgyhogy ez nem érint, sőt jó lenne, ha a tömegnövelést segíti.


De inkább arra lennék kíváncsi, hogy ha nagy mennyiségben eszem, okozhat e bármiféle bajt? Például olvastam hogy a sok rizs pattanásokat okoz, bár ezt már szinte mindenhez írják. Ilyenekre lennék kíváncsi.


Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 4. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kínaiaknak sincs tőle semmi bajuk :D

Nem okoz semmi bajt.Hasonló ahhoz, mintha mindenhez kenyeret ennél, csak annál talán még egészségesebb.Bár az előfordulhat, hogy megfogja a hasad.De az még nem baj.

2011. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál, emésztéssel nincs gond :)
2011. aug. 4. 16:25
 3/7 anonim válasza:
100%
Nem lesz tőle semmi bajod! :) nyugodtan eheted! Miért nem eszed néha tejberizs formájában is?
2011. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ritkán tejberizst szoktam, épp tegnap volt :) De gyakoribb nálam a natur rizs.
2011. aug. 4. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Különösebb bajod nem hinném, h lesz tőle.
2011. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy idő után ferde lesz a szemed.

Bocsi, nem bírtam magammal.

Semmi bajod nem lesz, ha nem megy a vegyes táplálkozás rovására.

2011. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem bajod nem lesz tole. mas kerdes hogy magas a szenhidrat tartalma igy azok a plusz kilok nem biztos hogy jo helyre mennek. fontos hogy naponta egyel meg zoldeket is meg hust is.
2011. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!