Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az ajakherpesz ha sokszor jön...

Az ajakherpesz ha sokszor jön ki lehet vmi lappangó betegség jele?

Figyelt kérdés

mert 3 hét alatt már a 4. van...

és ez már ijesztő...

régen is volt de nem ennyiszer. 2-3-4 havonta jött ki csak.

az is lehet h csak én nem voltam elővigyázatos, mert tegnap a melóhelyen ebédeltem és lehet nem öblítettem le jól a villát, az előzőek meg egy kocsmai italozás után jöttek ki, valószínű azok sem úgy voltak elmosva ahogy én szoktam mosogatni,és akkor 3 egyszerre jött ki.

Ha van tippetek vmi végleges módszerre- vmi gyógyszert hallottam rá hogy van- szívesen várom a segítséget mert elég rossz már h kijön, sokszor "csúfolnak" is pedig ha tudnák h nem vicces mert fáj is az elején... :(


2009. dec. 1. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A herpesz akkor jön ki, ha legyengül az immunrendszered. Tévedés, hogy attól, hogy eszel valahol. Lehet stressz, bújkál benned valami betegség, vitaminhiány.
2009. dec. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, le van gyengülve az immunrendszered valszínű. Vitaminok kellenek.

Egyébként érdekes, mert nekem gyerekkoromban akkor volt sűrűn, amikor menzás voltam, és mikor saját evőeszközt kezdtem vinni, akkor megszűnt. Tiniként ha rúzsomat más használta, rögtön kijött, ha fogorvosnál voltam rögtön kijött. Én fokhagymát használtam rá.

De a lényeg igen, az immunrendszer erősítése.

2009. dec. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de akkor nem ilyen komolyabb betegség, mert én már a legrosszabbra gondoltam.

csak sima vitamin hiány vagy stressz?! remélem mert azon még lehet segíteni. de az tuti h ezentúl saját villát viszek még ha nem is attól van... :)

köszi a gyors válaszokat és aki tud írjon vmit a végleges megoldásra is, ti nem tudjátok van e rá gyógyszer vagy vmi?

2009. dec. 1. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!