Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet büdös a szám?

Lehet büdös a szám?

Figyelt kérdés
Oké ez hülye kérdés, de én magamond nem érzem, senki soha nem szólt még hogy az volna, megszagoltatni senkivel nem akarom és multkor kicsit megégettem a kezem, reflexből a számhoz érintettem kicsit (nem tudok rá jobb szót) bekaptam és utána elég fura szaga volt a kezemnek a nyáltól. Na most a nyálnak rossz a szaga vagy az én szám büdös? :D
2014. jan. 11. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Tuti büdös.>>>Listerin!!!!!
2014. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mindenkinek lehet kellemetlen illatú a szája. :) A fogorvosok szerint a napi 2 fogmosás ajánlott. Ha dohányzol, persze rosszabb a helyzet. Nálam mindig van rágó, napi egyet el szoktam rágcsálni, emelett minden reggel, és este fogat mosok. :)
2014. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a nyálnak alapból büdös szaga van szerintem ha mondjuk megnyalod a kezed és utána megszagolod, ilyen fura szaga van :D de attól még ízre nem az :D szoval nem büdös még attól a szád :D
2014. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a megszáradt nyál büdi, akkor jó eséllyel a szádnak is van szaga.

Úgy lehet megnézni a saját szánk "illatát", hogy megnyaljuk a kézfejünket, de nemcsak a nyelvünk hegyével, hanem a nyelvgyök is érje, majd 20-30 mp múlva meg kell szagolni. Ha semleges szaga van, nincs baj, de ha büdi, akkor vmi gebasz van.

Nincs fogköved esetleg?

2014. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de van :S
2014. jan. 12. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor irány a fogdoki. :)
2014. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kb mennyi ideig tart a leszedés, mert van sajnos elég sok és én meg nem lakok "otthon" tehát egy kezelés alatt mennyit szednek le a sima ingyenes rendelőbe?
2014. jan. 12. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!