Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol érdemesebb fogszabályzót...

Hol érdemesebb fogszabályzót felrakatni?

Figyelt kérdés

maszek vagy rendesen?? melyik az olcsóbb és kb mennyibe fog kerülni? gondolom itt nem lehet részeltre fizetni hanem egyből ki kell fizetni az összeget ugye?


ha van bölcsességfogam azt akkor ki fogják húzni?


2014. jan. 12. 13:30
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem sima allami doki csinalja a fogszabimat es teljesen korrekt, jo. Mondjuk nem olcso,de a magan altalaban sokkal dragabb. Viszont ott hamarabb felrakjak.

Szerintem mindketto jo, csak jo orvost kell talalni, mert ha kifogsz egy rosszat, az sehol se jo.

Nekem nem volt reszletfizetes

Szerintem kihuzzak a bolcsessegfogat,mert az kesobb megint tonkreteheti a fogsorodat. Nekem meg nem nott ki, de mondta a doki, hogy van gyokere, ugyhogy majd.ezzel is szamolni kell

2014. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:/ a foghúzással annyira nincs bajom bár nincs ínyemre :P csak 2-300ezer forintot összegyűjteni nem egyszerű dolog
2014. jan. 12. 19:13
 3/4 anonim válasza:

Szia! Én rendesen csináltattam a fogszabályzómat! :) nagyon örülök, mert aránylag olcsón megcsinálták. És nem is kellett sokat várnom. Az meg csak plusz, hogy kedvesek, és viccesek a "dokik".

Egyébként hány éves vagy? Csak hogy neked még olcsóbb-e.

2014. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
20 :/
2014. jan. 15. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!