Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aki fokkő ellen próbálta a...

Aki fokkő ellen próbálta a szódabikarbónát vagy erre a célra szolgáló fogkrémet használt neki?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 13:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És a Lacalutnak melyik fajtáját használod?
2014. jan. 16. 16:02
 12/13 anonim ***** válasza:

Van aki hajlamos a fog kő képződésre és van aki nem.

Ezek egyedi dolgok. Volt egy dentál higiénikus foglalkozású barátnőm és mondta, hogy majd ő leszedi a fogkövemet. Belenézett, keresgél, vizsgálgatott de nem talált fogkövet. Kérdezte tőlem, mikor szedték le utoljára. Mondtam, hogy ezzel eddig még nem volt problémám, így még soha, pedig akkor már elmúltam 40 éves is.


Akkor mesélte, hogy van akinek ezzel nincs gondja. A genetikán múlik. Viszont rossz fogam régebben szokott lenni de már azt rendbe tették azóta. Viszont fogkő még nem volt.

2014. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos ezt tapasztalom,most újra leszedettem,és rendeltem olyan fogkrémet ami segít megelőzni a fogkövek megjelenését,illetve ha megjelennek (állítólag) eltávolítja őket!
2014. jan. 18. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!