Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt fogteknikus, vagy...

Van itt fogteknikus, vagy fogász, az aranykorona érdekelne?

Figyelt kérdés

Az arany korona érdekelne, hogy mennyibe kerül.

Maga a korona, és a kezelés ára is.

Köszönöm.



2014. jan. 15. 20:51
 1/1 anonim válasza:
Arany korona alatt mit értesz? Az egész fogpótlást szeretnéd aranyból (bár szerintem már nem is csinálnak ilyet..), vagy csak aranyra égetett porcelán koronát csináltatnál? Nem akarok hülyeséget mondani, de amíg fogorvos nem látott téged, addig szerintem nem lehet megmondani, mert az arany ára attól függ, mekkora a csonk, és mekkora volt a fogad. Pl. nem mindegy, hogy egy alsó hatos fogat (első nagyőrlő) vagy egy alsó négyest (első kisőrlő)szeretnél csináltatni aranyból, mert értelemszerűen, több aranyra van szükség egy nagyobb foghoz. A porcelán korona átlagosan olyan 30.000 körül van, és hát még arra jön rá pluszba az arany ára. Azt viszont nem tudom, hogy a fogorvos mennyit kér el érte, bocsi. De nem lesz olcsó. :D Viszont megéri, az arany nagyon tartós! De ha az egészet akarod aranyból, akkor még drágább, de mondom, lehet, hogy már nem is csinálnak ilyet, ezt nem tudom. Mondjuk szerintem is szebb az aranyra égetett porcelán...remélem, más is fog válaszolni neked, gondolom, ezzel nem lettél beljebb. :D Mindegy, azért sok sikert :)
2014. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!