Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » EZ torok gyulladas, vagy...

EZ torok gyulladas, vagy mandula gyulladas? (keppel)

Figyelt kérdés

Sziasztok 3-4 napja faj a torkom vagy a mandulam mar en sem tudom hogy mi.. de csak reggelre ki van szaradva annyi, napkozben semmi fajdalom mostanaban egy kis szedules.., neha egy kis kohoges.. estefele pedig ramjon a kohoges tobbszor, es neha nyelesnel elegge fajdalmas de leginkabb csak reggel rossz, de elmulik kb 20 percre az ebredes utan.

Ami igazabol aggaszt az pedig az hogy megneztem a szamat belulrol, es a torkom mogott a szajpadlasomon olyan fura dolgot lattam, ott van kis holyag talan vagy nemtudom miaz de nagyon megijjeszt! Legyszi akinek volt mar ijen vagy esetleg hozzaerto vagy akkor mindenkepp valszolj mert nagyon felek tolle! kulfoldon vagyok es itt tobb szaz dollar egy orvosi kezeles stb..LEGYSZI IRJ!!!!!! koszonom! s esetleg hogy mivel lehetne kezelni hogy elmuljon. koszi szepen telleg!!!! [link]



2014. jan. 16. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A kép alapján vírusos fertőzés és a mandulád és a torkod is be van tőle gyulladva. Szopogass torokfertőtlenítőt,igyál sokat és most jó lenne otthon feküdnöd.
2014. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vírus pöttyös
2014. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg sósvizes gargalizálás (1 púpozott teáskanál konyhasó 1 deciliter vízhez).
2014. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az is jó mellé. Ha nagyon fáj vehetsz be fájdalomcsillapítót. Antibiotikum még nem kell,ezzel az immunrendszerednek kéne megbirkóznia. Szedjél még C vitamint,de az egyik legfontosabb a pihenés.
2014. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kisse megnagyobbodtak azok a valamik :(

Csunya lessz!!

[link]

2014. jan. 18. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek hasonló hólyagok,mint amik herpes esetén keletkeznek. A vírusos garatgyulladás így néz ki.
2014. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen,már lassan 1 hónapja kb.

Az újjammal is érzem ezeket a dudorokat,orvosnak mutattam,belenézett 2 méterről a számba aztán jónapot!

Nekem se fáj,csak reggel krákogog egy sort,meg mintha a mandulám fájna egy picit,de az sem vészes.

Irtam privit is,ha esteleg nálad kiderült mitől volt,vagy mi az,akkor légyszi irj.

2014. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Maros válasza:
Sziaszto!Irtam nektek privat uzit!Ha lessz idötök halas lennek ha valaszolnatak.Elöre köszönöm!
2014. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!