Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 11 lyukas fogam van? Mit fog...

11 lyukas fogam van? Mit fog szólni a fogorvos? 17/L

Figyelt kérdés

El akarok menni jövőhéten a fogorvoshoz. Szerintetek meg fog szólni azért hogy ilyen sok rossz fogam van?

Amikor bemegyek mit mondjak? Azt hogy egy fogamat csinálja meg, vagy azt hogy mindet vagy mit mondjak, meg mit csinàljak amikor bemegyek?

Ja és ha ki akarják húzni a fogamat, mire gondoljak, hogy ne idegesitsem magam? Lécci segitsetek 17/L



2014. jan. 17. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:

szépen bemész, megkérdezi, mi a panaszod, ő megnézi mi a helyzet, elmondja, mit fog csinálni, mit kellene csinálni, utána te dönthetsz, hogy egyszerre akarod-e csinálni vagy külön külön

nyugodj meg, nem a húzás lesz az első, amit csinálni fog, az már csak a legvégső eset, de ha arra kerül a sor, akkor se félj, nem fog fájni

2014. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma voltam foghúzáson. Annyira rossz volt a fogam, hogy muszáj volt kihúzni. Kicsit leszidott a doki, én meg mondtam hogy tudom hiba volt elhanyagolni. Ennyi. Te is vagy érte és ő is érted. Szolgáltatást nyújt, ez a munkája. Majd megmondja hogy szerinte hogy kéne megcsinálni a fogaidat, te meg megmondod hogy jó vagy nem.
2014. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm... De akkor most mondjam azt pl: sok lyukas fogam van és szeretném őket megcsinàltatni!? Vagy mit mondjak ez igy jó?

Ja meg melyik kártyát kell bevinni? És érzéstelenitőt nekem kell kérni vagy megszokták kérdezni? (bocsi a sok kérdésért, nagyon parázós vagyok)

2014. jan. 17. 21:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, ez az igazság, nem? Azt nem mondhatod hogy csak 1-2 fogad rossz :) Érzéstelenítőt mindenképp kell adnia, de pl ha még érzed a fogad akkor szólj hogy adjon még. Ne hagyd magad! Én magándokinál voltam de amit kikellett töltenem papírt ( alap adatok, gyógyszert szedsz- e ) oda bekellett írni a taj számot. Ha SZTKba mész ott tuti kérik. Tegnap én is bevoltam parázva, mert nem tudtam mire készüljek, sose volt még foghúzásom, úgyhogy nyugi, jól teszed hogy érdeklődsz, így kevesebb meglepetés érhet! :)
2014. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszii :) még egy utolsó kérdés, neked fájt amikor kihúzták?
2014. jan. 17. 22:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor megkaptam az érzéstelenítőt az kellemetlen volt ( szúrás ) amikor belenyomta a cuccot na az szar volt, mert ilyen fedzítő érzés az ínyedben. Akkor toltam egy jelzés értékű aú-t. Amikor húzta egyáltalán nem fájt, csak szar érzés volt hogy ráncigálja fogam, így is 2 darabban jött ki. Nem mondom hogy mindennap mennék, de talán ha legközelebb dokihoz kell menni, nem fogok annyira remegni a félelemtől hogy alig bírjam leírni az adataim. :) Ja és egyél igyál doki előtt akkor nem leszel rosszul az érzéstelenítőtől! Kérdezz nyugodtan ha valami van még!
2014. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszerre 11-et nem fog tömni, nem ad annyi érzéstelenítőt, megfulladnál, megszűnik a garatreflexed és félre nyeled a nyáladat. Egy oldalon max 2, amit egy érzéstelenítővel meg tud oldani.
2014. jan. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11 ampulla érzéstelenítőtől egy egészséges embernek még semmi baja nem lesz.
2014. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pár hete voltam fogorvosnál, fúrni kellett az egyik fogam, kaptam egy érzéstelenítőt, utána a fél számat nem éreztem
2014. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!