Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogselyem használata?

Fogselyem használata?

Figyelt kérdés
Van egy hely ahol pirosabb és csúnyább az ínyem mint máshol utána néztem és most jöttem rá hogy talán fogselymet kéne használnom hisz sose használtam. Milyet ajánlotok? Nem értek hozzá.. és nem fáj a használata mert kicsit idegenkedek tőle hogy a fogam között kell húzgálni. Bele szakadni nem szokott?
2014. jan. 20. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a tescoban vettem,kettes csomagolásút,tesco márka :)

tökéletesen megfelel.Ha elszakad,ami kis esélyű,akkor ott fogkő van.Viszont a piros íny gyulladás,arra használj szájvizet is.Szájvizet amúgy is jó,ha használsz,mert a fogkefével nem mindenhova tudsz elérni :(

A fogselyem használata pedig nem fáj.

2014. jan. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogselyemnél mindegy milyet használsz,éna tesco sajátmárkását veszem,2-300 ft körül van,még mentolos is.

Nem fáj a használata.

Szájvizet használj,nekem az elmex sensitive vált be az ínyemre.

2014. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy ne sérüljön meg a fogínyed használat közben. Nekem néhányszor vérzett már az ínyem ez miatt, észre sem vettem hogy felsértettem csak amikor kiöblítettem a szám. Én is a Tescosat használok, nem volt még bajom vele..
2014. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!