Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogba tehet olyat az orvos...

A fogba tehet olyat az orvos ami nem jó ha a gyomorba jut belőle?

Figyelt kérdés
Gyökérkezelésre járok egy ideje és most tömte be másodjára valamivel, a 3 gyökérlyukba berakott valamit aztán eltömte a feogat, de ennek egy részét most kimostam és most ott áll ki az egyik piros izének a vége, és mivel a tömés elég képlékeny, mosás óta főleg elég erős az íze is. Visszamenjek? Nem mostam két óráig miután megcsinálta, lehet hogy egy napig nem szabadott volna?

2014. jan. 23. 19:59
 1/3 A kérdező kommentje:
JA ÉS FORRASZTOTT IS VALAMIT A LEGVÉGÉN MERT FÜSTÖLT
2014. jan. 23. 20:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom vérzett és kauterizálta? Nekem mindig kibírta az ideiglenes tömés ameddig kellett, szerintem hívd fel és megmondja mi legyen. Azt valószerűtlennek tartom hogy bajod legyen, akkor kihangsúlyozta volna ő is meg mindenki más orvosa is hogy ilyenkor vissza kell menni, de ilyenről még sose hallottam.
2014. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak nem értem hogy miért jött le ennyi a tömésből, pedig már több mint 5 órája hogy csinálta. Annak a piros szálnak van ilyen íze, mert kilóg a vége.
2014. jan. 23. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!