Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 12 éves vagyok de azt hiszem...

Lola500 kérdése:

12 éves vagyok de azt hiszem elkezdett kinőni a bölcsesség fogam, ez lehetséges? Vagy talán baj?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 19:02
 1/4 anonim válasza:
Szerintem lehetséges. Bár 18 és 25 év között szokott általában. Nekem is pár hónapja kezdett el nőni, 22 évesen. Vannak napok mikor fáj, de van mikor nem is érzem.
2014. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Számold meg mennyi fogad nőtt már ki. Ennyire egyszerű...
2014. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Lehet hogy egy normális fog. Most még úgy tűnhet hogy nincs több hely több fognak, ezért gondolhatod hogy a bölcsesség fog, de amikor eljön az idejük csinálnak ők helyet maguknak, és ez enyhe fájdalomal is járhat.


Amit tudok mondani, hasonlóan mint az előző válaszoló, számold meg hány fogad van. Egy felnőtt embernek 32 foga van amiben benne van a 4 bolcsesség fog is (2 fent és 2 lent).

Nem hinném hogy a bölcsesség fogad, erre nagyon kevés esély van, de ha mégis az, ne ijedj meg, mert nem nagy baj. Esetleg nézesd meg egy fogorvossal, hogy jó irányba nő e és hogy van-e elég hely neki.


Minden jót.

2014. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fogorvos válasza:
A 7eseid nőnek,annak van most itt az ideje.
2014. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!