Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges, hogy a bölcsesség...

Lehetséges, hogy a bölcsesség fogam akar előbújni?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam fogorvosnál, erről semmit sem mondott, bár nem is ez miatt mentem (csak ellenőrzés volt). De most vettem észre két ilyen kis "szarvacska" szerűt a bal felső hetes fogam mellett közvetlen. Lehet, hogy az csak annak a hetesnek a része, ugyanakkor a jobb felső hetesnek nincs ilyenje. Kicsit mintha érzékeny lenne az íny is.

20 éves vagyok.


2013. febr. 24. 13:31
 1/2 anonim válasza:

Lehetséges. Figyeld többször is ha látsz változást és nézd meg hogy jó irányba bújik-e, mert ha nem akkor megint meg kell látogatnod a fogorvost. Ez az életkor a bölcsességfogak ideje.


Én 22 vagyok, nekem mind kibújtak, elég hamar, úgyhogy már vagy kettő be is van tömve (mind a 4 kibújt). Hála Istennek mind jó irányba nőttek, az egyetlen baj hogy helyet csináltak maguknak és így összenyomták az egész fogsoromat. Elég fájdalmas volt amikor bújtak, de ki lehetett bíni.

2014. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jaj ne haragudj, most látom ilyen régi kérdés, azóta biztos már vátozott a helyzet. Így a válaszom már nem aktuális. Sajnálom. Remélem minden rendben.
2014. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!