Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Én már nem bírom a fogaim...

Én már nem bírom a fogaim közti szünetet mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés
A két első fogam között szünet van. 7. osztályos vagyok és csúfolnak miatta. Beszélni meg nevetni alig merek. A szüleim azt mondják hogy nem lehet fogszabályzóm mert drága. De én komolyan nem bírom mindenkinek olyan szép a foga nekem meg ilyen fúj...fiúm sem lesz soha szerintem..
2014. jan. 24. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Pedig nagy ívben tojni kell rá, ki mit mond. Az ilyen fog egy lányon hidd el, hogy még cuki is tud lenni! Emiatt ne legyenek gátlásaid! Mindig állj ki bátran, azzal a tudattal, hogy nem érdekel, ki mit mond, szép vagy!
2014. jan. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Menj el a fogászatra,kérj tanácsot,és fel tudják építeni és megszűntetni a rést. a 2 fog kb 20 ezer forint.

Az enyémet is így csinálták meg,Egy hátránya van,nem lehet vele almába harapni,mert letörhet.

2014. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

A fogaid helyezkedése még sokat fog alakulni. Még nagyon fiatal vagy és ez még nem a végleges elrendezésük. Szerintem még várj az orvossal, de ha el is méssz, valószínű hogy ő is ezt fogja mondani, hogy még alakulnak a fogak.

Nekem miután kibújtak a bölcsesség fogaim annyira összenyomták a többi fogaimat, hogy egy csepp rés sincs sehol és a fogselyen használata is kész harc egy-egy fognál.

Szóval türelem, minden rendben lesz.

2014. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
fogselyem* bocsi, elírtam.
2014. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Esztétikai fogász el tudja tüntetni. A fogra egy nagyon vékony réteget szoktak húzni ilyenkor, úgy hogy közben nem sérül a fogad. Az ára is töredéke egy fogszabályzónak. Viszont 13 évesen nem fogják még megcsinálni, mivel még alakulni fognak a fogaid.

Ha nagyon nagy a köz, lehet, hogy egy minimális rész maradni fog.

2014. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolso, te vmi nemletezo dologrol beszelsz.

Kerdezo, nincs zsebpenzed? 18 ev alatt nem olyan veszesen draga, 50 ezer korul van.

2014. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, de létező dolog, a barátnőm 2 hete csináltatta meg!!! Az egyik metszőfoga elég ferde volt, így húztak rá egy nagyon vékony valami réteget, és azért hogy ne üssön el a másik metszőfogától, arra is húztak valamit. 1 órás volt az egész.
2014. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sima fogászaton,vagy iskolafogászaton is megcsinálják. Direkt héjnak hívják.A fogat csinosra igazítják és a szélét kiegyenesítik tömőanyaggal.2 fog kb 30 perc alatt van kész.10ezer alatt van az ára darabonként.De lehet,hogy iskolafogászaton még olcsóbb.
2014. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6: de, nyilván minden 13 évesnek százezres nagyságrendő zsebpénze van.
2014. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi..:)
2014. jan. 25. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!