Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tényleg ennyire "gázak" a fogaim?

Tényleg ennyire "gázak" a fogaim?

Figyelt kérdés

ma voltam fogorvosnál, másnál, mint eddig.

és eléggé javasolta a fogszabályzót.

eddig se szerettem a fogaimat, mert tíz méteres luk van közöttük, meg az egyik csálé. Mindig is akartam fogszabályzót, de az előző doki azt mondta, fölösleges, mert idővel majd a bölcsesség összenyomja...

De most, hogy azt mondták kéne, mégsem szeretnék.

Nagyon vészes a mosolyom?

(képet privátba küldök)


2014. jan. 13. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megcsináltattam,bár azt mondta a fogorvos,hogy nem olyan gáz, viszont amikor kijöttek a bölcseggégfogaim visszaálltak majdnem az eredetire a fogaim :(
2014. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ez komoly?! akkor nem éri meg szenvedni?

alacsony a fájdalomküszöböm, na meg nem tetszik, amikor úgy "kiáll" az ember szája a fogszabályzó miatt :(

2014. jan. 13. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne rettentsen el a bölcsességfog :) Ha kell, fogat húznak, hogy a bölcsességfognak legyen helye, és ne torlódjon össze a végeredmény. Ha kijönnek, az sem garancia arra, hogy helyrehozza a mostani fogsorodat, az is lehet, hogy csak még csálébb lesz, mint volt. Legvégső esetben pedig ki is lehet műteni a bölcsességfog-csírákat, ami nem egy leányálom, de túl lehet élni.

Nem te vagy az egyetlen, akinek lesz bölcsességfoga, és csináltat fogszabályzót, nem egyedi eset, és a jó szakemberek meg tudják oldani :) Én csak bátorítani tudlak, nekem is volt, és nem bántam meg, sőt! Akárki akármit mond, fontos az első benyomás, és az máris sokkal jobb, ha egy rendezett fogsor mosolyog vissza ránk.

2014. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

teljesen egyetértek veled, csak annyira nem rendezetlen a fogsorom. :)

sokan mondják, hogy aranyos, de most elbizonytalanodtam.

2014. jan. 13. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Küldesz privátban képet? Kíváncsi vagyok most már :)
2014. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
küldtem :)
2014. jan. 13. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!