Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sulyos herpeszem van. Többi...

Sulyos herpeszem van. Többi lent, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 4 napja a szám egyik sarkában lett egy herpesz. Aztán most a másik felére is. Nagyon pirossak, és nem egy nagy dudor van hanem töb pici fehér. De csak akkor kivehető amikor jól megnézem. Kaptam rá Aciclovir krémet, kenegettem ecettel és jeges borogatást tettem rá. Valami ami péntekig teljesen visszahuzza? :((

2014. jan. 25. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi c-vitamint eszel?

Mennyi d-vitamint eszel?


Táplálkozásod? Immunrendszered úgy amúgy megvan?


Leírom az alapokat. Minden műkaja fölösleges vagy káros, tehát kisebb vagy nagyobb mértékben gyengítik az immunrendszeredet is EZÉRT glutén és tejmentes táplálkozás, minél 'biobb' zöldségek és húsfélék, gyümölcsök, olajos magvak, gombák adják az étrendünket.


C-vitamin fertőzés nélkül 1-2g naponta, ha akut fertőzésed van akkor 3-4g (legalább) naponta.


D-vitamin télen, napsütés, napozás nélkül 5 000 - 10 000 NE naponta, fertőzés esetén alap legyen a 10 000 NE.


Helyes táplálkozás, alap vitaminok, ezek segíteni fognak.

2014. jan. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ecetet felejtsd el! Az csak kimarhatja és ront rajta. Sajnos mindennek van egy lefutási ideje,amit le lehet némileg rövidíteni,de csodaszer nincs rá. Kenegesd az Aciclovir-ral,jegeld és HAGYD BÉKÉN!
2014. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is a zovirax vált be rá. Én múltkor foghúzásnál kaptam ajándékba 2 óriási nagy herpeszt, egyet lentre, egyet fentre. Elmentem a háziorvoshoz, felírt valami krémet, az nekem nem igazán használt, meg leszedni sem tudtam a fehér genyót a számról. Vettem zoviraxot és azzal 2 nap alatt elmúlt.
2014. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos en herpeszre hajlamos vagyok es igy elo szokott jonni vagy hogy evente 2x de volt mar hogy 2 hetben 2x jott ki. Ami nekem bevalt az kezertotlenito! Lehet butasagnak hangzik de en egyszer kiprobaltam a herpeszt ovatosan bekenegettem vele es csodak csodajara 3 nap alatt teljesen leszaritotta! Azota volt 2x herpeszem es mind a ket alkalommal hihetetlen gyorsan elmult tole.
2014. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!