Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor kell fogszabályzónál...

Mikor kell fogszabályzónál fogat húzni? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van 3 ismerősöm akiknek volt/van fogszabályzó és nem kellet kihúzni fogat, hogy rögzítsék nekik. Általában ez ugy szokott lenni hogy tuti nálam kell majd kihúzni fogat ,de szeretném megkérdezni mi alapján döntődik ez el??

2014. jan. 25. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A fogaidtól, ha pl. egymásra vannak torlódva, vagy feljebb vannak, illetve a bölcsességfogaid hol helyezkednek el. Ha küldesz képet a fogsorodról nagyjából megtudom mondani, hogy kell húzni vagy sem.

Nekem 5 fogamat húzták, mert volt egy plusz fogam.

2014. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uhh...az nem lehetett kellemes. Én félek nagyon hogy kiakarják húzni :S Bár nekem csak fentre kell. Valamelyik nap próbálok fényképezni és majd privátba elküldöm. jah és köszönöm szépen a válaszod!! :)
2014. jan. 26. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell félni a foghúzástól, nem nagy dolog és nem is fáj. :)

(első voltam)

2014. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Azért sajnálnám az ép fogakat kihúzatni :/
2014. jan. 27. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!