Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik hogy ezt nem vette...

Létezik hogy ezt nem vette észre a fogorvos?

Figyelt kérdés

Sulival voltunk ellenőrzésen, megnézte, annyit mondott hogy "Rendben, küldd be a következőt", pedig elég rosszak a fogaim alul hátul:

[link]

[link]


Féltem is hogy mit fog mondani gondolkoztam hogy ellógok róla, de nem sikert, és eléggé meglepődtem hogy nem szidott le.

Vajon nem vette észre? Miért azt mondta hogy rendben?

15/L



2014. jan. 27. 13:18
 1/9 A kérdező kommentje:
*sikerült
2014. jan. 27. 13:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%,hogy észrevette,egyszerűen csak tojik rá.Sajnos az ilyen sulifogászok állandó összeget kapnak a diákok fogainak ellenőrzéséért,de mivel neked a kép alapján NAGYON rosszak a fogaid,ezért beutalót kellett volna íratnia az asszisztenssel,csak hát ehhez lusta volt.Azt ajánlom,hogy mielőbb keress fel egy normális fogorvost,mert a fogaid nagyon durva állapotban vannak.
2014. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Passiflora ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Azt, hogy komoly gond van a fogaiddal, képtelenség, hogy ne vette volna észre a fogorvos.


A képek alapján bárkinek egyértelmű, hogy kezelésre szorulnak, mégpedig sürgősen.


A fogaidra nem mondhatta, hogy rendben; tényleg nem kaptál akkor, vagy később beutalót kezelésre?


Nagyon fontos lenne, hogy - ha eddig még nem tetted - beszélj a szüleiddel, és minál előbb vigyek el fogorvoshoz!


Ők egyébként nem szoktak maguktól elvinni téged fogászati kontrollra, és időnként megnézni, hogy milyenek a fogaid?

2014. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem, nem adott semmit. Szüleim szerintem nem tudják hogy ilyenek, mondjuk volt olyan hogy anyutól kértem fájdalomcsillapítót és mondtam hogy a fogam fáj. Nem vittek soha fogorvoshoz és nem is szeretnék menni.
2014. jan. 27. 13:53
 5/9 anonim ***** válasza:

15 évesen nem létezik ilyen iszonyú állapotban levő fgosor, uti hogy a tiéd? :-)

Erre egy doki sem mondta volna, hogy rendben.

2014. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, csak áthívtam a szomszéd néni had fényképezzem már le a fogait, szted? :D
2014. jan. 27. 14:50
 7/9 Passiflora ***** válasza:

Azt írtad:


"Nem vittek soha fogorvoshoz és nem is szeretnék menni."


Nem szeretnélek elkeseríteni, de ha szeretnéd, hogy maradjon valami a fotón látható fogaidból, egyáltalán legyen valami esély a megmentésükre, vagy a pótlásukra, akkor sürgősen el kéne jutnod fogorvoshoz!!!


Légy szíves okvetlenül beszélj erről a szüleiddel!

2014. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek nem a te fogaid, jobb oldalt nő a bölcsességfog, te pedig azt àllítod, hogy 15 vagy.
2014. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, most nézem gépről, hogy a bal oldalon már kint is van. Haha. ;)
2014. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!