Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek a Fogvarázs...

Mi a véleményetek a Fogvarázs fogászatról? Dr. Beke Barbara rendel ott.

Figyelt kérdés
Fogszabályzót szeretnék és nagyon jó árak vannak a honlapon.
2014. jan. 28. 21:08
 1/2 anonim válasza:
Nekem ő szokta eltávolítani a fogkövet, illetve pár éve fúrta/tömte is fogamat. :) Rettenetesen hisztis, félős páciens vagyok, de ő végtelenül türelmes, gyakorlott, körültekintő. Gyorsan végeztünk mindennel, nem is éreztem semmit közben sem és utána sem. Igyekszik oldani a páciensek feszültségét, barátságos, történeteket mesél, van egy kis tévéje is, legutóbb Mr. Bean ment, és adott egy stresszlabdát is a kezembe, hogy legyen mit szorongatnom. A tömés azóta is a helyén van, nem volt rá semmi panaszom, legközelebb is hozzá megyek, ha szükséges lesz. Csak ajánlani tudom. :)
2016. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Norberto0003 válasza:
Szerintem is nagyon jó hely. Sokat járok oda. Legtöbbször fogkő leszedésre, tömésre, fogfehérítésre szoktam bejelentkezni. Nem tudom, miért de engem már azzal megvettek, hogy mesét nézhetek a kezelés közben. :)
2019. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!