Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzót felnőtt...

Éjszakai fogszabályzót felnőtteknek is lehet hordani?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. 10 éve volt éjszakai fogszabályzóm de lustaság, trehányság miatt nem hordtam. Most újra el szeretném kezdeni de mindenképp kivehetős, csak éjszaka hordósat vállalnám be. Ez csak gyerekeknek megoldás, vagy nekem is?

2014. febr. 3. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az állandót és az éjszakait is lehet bármilyen életkorban viselni.
2014. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, csak ertelmetlen. Kiveheto keszuleket tej-, illetve valtofogazatnal alkalmaznak, maradofogakra mar nincs kello hatassal
2014. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az éjszakai inkább összetartja a fogakat, mintsem hogy Neked 22 évesen mozgassa a fogaid. Csináltass belső ívre, ott nem látszik, viszont drágább. 22 évesen sem ciki a fogszabályzó.
2014. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!