Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vékony repedés az első fogamba...

Vékony repedés az első fogamban? :/ (lent)

Figyelt kérdés

Van egy hajszál vékony egyenes repedés a fogamban alul az mit jelent?

Ketté fog törni?:/ Nem fáj egyébként de ritkán érzékeny. Kihúzni nem szeretném mert azért 17 évesen elől nem lenne fogam eléggé cink lenne...asd. Vajon mit lehet tenni?:S



2014. febr. 6. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100 éve van nekem nem tört még el.
2014. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg?:/ Egyébként nincs egy rossz fogam se csak kicsit már látni pár év múlva lessz egy rossz, de elől sose volt gondom max kicsit fogköves, de hiába szedetem le mindig vissza jön. Mosom mindennap amennyire csak tudom. (Bár most megyünk sulival fogászatra is remélem ők is megerősítik)
2014. febr. 6. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen az egyik elso fogam. Sot a fogorvosom mondta, h neki is van ilyen repedes a fogan. El van repedve a fogzomanc. Nem kell kihuzni ne parazz.
2014. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez jó hír!! :D

Köszönöm szépen a válaszokat!!:)

2014. febr. 7. 06:44
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem szinte mindegyiken van, fehérítve is voltak, egyik se érzékeny, ilyen és kész, nem csinálnak vele semmit
2014. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia tudom ezt már nagyon régen írtad ki. De sajnos nekem is ilyen jelenleg a két metszőfogam 18 évesen. Szeretném tudni hogy ennyi idő után sem volt gondod vele? Vagy tesz vele valamit az orvos?



18/L

2022. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!