Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rossz a leheletem. Mit tehetné...

Rossz a leheletem. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Napi 2x mosok fogat (ha valami változás van, akár 3x, 4x is), nem eszek túl egészségtelenül sem, no, nem vagyok éppen izmos sem. 3 tömött fogam van, és nem jó illatú a szám. pedig már-már szinte állandóan rágózom (de mikor nem rágóztam, akkor is rossz volt)... Mit tehetnék a rossz szájszag ellen?

2014. febr. 10. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
vizsgáltasd ki magad... lehet cukorbetegség tünete is a rossz lehelet, vagy belgyógyászati probléma is... menj el vele orvoshoz... nem iszol sokat mostanában? nem kell sokszor pisilned? (ez még a cukorbetegség jellegzetes tünetei)
2014. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az is lehet, hogy valamelyik fogaddal van gond. Mindenképp menj orvoshoz, mert valami oka van.
2014. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!