Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Cserszömörcés szájvízről...

Cserszömörcés szájvízről vélemények?

Figyelt kérdés
Ínygyulladásra, íny fájásra szeretném használni. Eddig egyik krémmel sem voltam megelégedve sajnos. Kinek milyen tapasztalatai vannak?

2014. febr. 10. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem valamennyit használt de a legjobb a forever-es fogkrém volt, elég drága de sokáig elég ja meg az sokat segit ha nem sima fogkefét használsz hanem elektromosat. Édesapámnak 20 évig volt foginy vérzése semmitöl nem javult amióta elekromos fogkefét használ azóta neki is elmult teljesen és ö lacalut-ot használ.
2014. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
anyának nem használt
2014. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erős gyulladásnál nekem nem ért semmit, fogorvos ecsetelte és előtte leszedte a fogkövet, ez hozta rendbe. Azóta Meridol fogkrémet, fogkefét használok és fogselymet, ez rendbehozta. Amikor más fogkrémet vettem ismét megfájdult az ínyem, ezért maradtam ennél és azóta nem gyulladt.
2014. febr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!