Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó mellett lehet...

Fogszabályzó mellett lehet fogfehérítő fogkrémet használni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy attól foltos lesz a fog, miután leszedik a fogszabályzót... de nekem most rakták fel múlt héten, legalább másfél évig fenn lesz még. Lehetnek belőle később még esztétikai problémák?

2014. febr. 11. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg megkérdezhetted volna a fogorvost...
2014. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, hogy kell-e hozzá speciális fogkrém, azt mondta, hogy nem, és teljesen mindegy, milyet használok. Külön nem mondta, hogy fogfehérítőset ne, de azért gondoltam, megkérdezek másokat, hátha valakinek van tapasztalata vagy tudja, hogy lehet-e. Másfél hónap múlva megyek vissza a dokihoz egyébként. Csak azért merült fel bennem kétely, mert láttam képeket foltos fogakról, és egy fogfehérítős videóban azt mondta a nő, hogy akinek fogszabályzója van, az ne csinálja.
2014. febr. 11. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!