Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezt műteni kell, vagy a...

Ezt műteni kell, vagy a fogszabályzó is segít?

Figyelt kérdés

Itt ez a videó és nekem az van amit 1:10-kor mutatnak

http://www.youtube.com/watch?v=luvRbwtalpA


Csak a lenső fogsor hátrébb van nekem, mint a videóban. Ezt mélyharapásnak hívják ?


Ha fogszabályzót hord egy ember, akkor a fogakat azután meg kell műteni? 13 éves vagyok és most nő a bolcsesség fogam. Az állam befelé áll. Amikor bezárom a számat, akkor teljesen hátra mennek a fogaim. Ha elengedem az állam, akkor lejjeb jön és a fogak egy kicsit előrébb is mennek. Aki kér képet az írjon privátban



2014. febr. 13. 00:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2014. febr. 13. 00:29
 2/5 anonim válasza:

Figyelj tudnál képet küldeni léci.

De amúgy szerintem fogszabályzóval biztos meglehet oldani. Nekem is fogszabim van úgyhogy tudom, milyen. :)

2014. febr. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a fogaim egyenesek, csak az állam hátrébb van és attol a lenső fogaim is, de a fogszabályzó az állon hogy tudd segíteni?
2014. febr. 13. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz és kérdezd meg tőle!
2014. febr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondolom valaki tudja itt is, mert sokat olvastam itt, hogy soknak van ilyesmi problémája
2014. febr. 16. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!