Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Befelé áll az alsó fogsorom,...

Befelé áll az alsó fogsorom, ezt fogszabályzóval ki lehet egyenesíteni? Egyébként ettől lehet az, hogy a szám oldalnézetből befelé süpped egy kicsit? Ha egyenes lenne akkor máshogy állna? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
ára? meddig kell hordani? éjjel-nappal?
2014. febr. 17. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogszabályzóval előre lehet tolni, de nagy valószínűséggel szükséges lesz a felső fogívre is, ha nem is az egészre, a két leghátsó fogra biztosan. Bár nem tudom nálad mi a helyzet a felső fogívvel, nálam most épp ez a procedúra zajlik épp. Fogorvos tudja elmondani, csinál panorámaröntgent és az alapján jobban átláthatóbb lesz a helyzet.

A süppedést okozhatja ez a probléma is, nekem az áll és az ajak közti inakat nyomja, ezért tűnik úgy mintha nagyobb állam lenne és hát elég hülyén is néz ki.

Az árak pedig ha még 18 év alatt vagy akkor ingyenes, ha nem akkor maszeknál 120 ezertől a csillagos ég a határ/fogív... :)

2014. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hű hát ha a fogdokim egy fogat 12ezerért töm akkor vajon egy fogszabi mennyi lehet? ő elvileg arról híres,hogy sok pénzt kér el mindenért. De ettől függetlenül iszonyatosan jó a munkája,emiatt járunk hozzá.

áprilisban mehetek hozzá először..úgyhogy addig nézhetem a fogaim... amúgy a felső fogsorom rendben van teljesen.

2014. febr. 20. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szimpla fogorvos nem rak neked fogszabályzót, csak ha fogszabályzós szakorvos is! :)
2014. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,de ő az is. Ő mindent tud :D

(mert már láttam,egy lányt aki a fogszabályzójával járt hozzá)

szájsebész is, szóval mondom,hogy tud valamit a csávó :D

2014. febr. 21. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!