Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor és mitől múlhatna el a...

Mikor és mitől múlhatna el a szájzár?

Figyelt kérdés
3napja kezdődőtt, tegnap elmentem fogorvoshoz, azt mondta, jön a jobb felső bölcsesség fogam és attól van. Mikor fog elmúlni, valamivel rá tudnék segíteni? kicsit fáj, enni me úgy eszek mintaz idősek, tiszta maszat vagyok:D 21/L
2014. febr. 27. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Tornáztatni kell, és folyamatosan rágni, még akkor is ha fáj. Gyakorlott szájzár oldó tuzinom van:D Mindig azt kapok, ha a hátsó fogaimhoz hozzányúlnak, most volt mandulaműtétem 2 hete van szájzáram, de becsületesen rágok, de most nem segít. Viszont a bölcsességfog műtétemnél segített. Ha nem múlik sehogysem, kérhetsz izomlazító gyógyszert, az feloldja. Egyszer azt kaptam, egyszer pedig antibiotikumot.
2014. márc. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöööm a válaszod :)
2014. márc. 3. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!