Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fbölcsességfoat húztak alul...

Fbölcsességfoat húztak alul felül 1 hete már. Ol jobb hol gyulladt. De a furcsa most hogy amikor ott rágok, olyan érzés, mintha lenne a fogamon vlmi réteg, és fura a rágás. Ez miért mi lehet? Elmúlik?

Figyelt kérdés

2014. márc. 2. 18:56
 1/5 A kérdező kommentje:

aztán ahogy tapizom nyelvvel, lehet az iny van begyulladva meg a mögöttelévö seb ugye és azért fura. nem tudom eldönteni.

gyulladás lehúzásra ötlet? :)

2014. márc. 2. 18:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha begyulladt, akkor vissza a fogorvoshoz!
2014. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szájsebészet...x óra várakozással... vlmi gyulladáscsökkentés házilag, mint ott öülni hogy aztán ugyanazt felirja :D

corsodylt próbálom, meg kamillateát, segitenek, de vlhogy oylan hogy hol jó jól bevan gyulladva, de nem fáj,csak ha hozzáérek 1 ponton. még nincs is összeforrva, elég mély :( szóval :D na :D köszi a tanácsot :)

2014. márc. 2. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Antibiotikumot fog felírni, tehát az nincs otthon...

Szerintem nem vicces, hogy be van gyulladva.

2014. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát szerintem sem vicces...
2014. márc. 7. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!